Wczytuję dane...

Masy cukrowe, lukry i polewy

Wyroby cukiernicze to idealna okazja, aby nie tylko pochwalić się talentem kulinarnym, ale również artystycznym. Odpowiednio zdobione torty i ciasta mogą przypominać prawdziwe dzieła sztuki. Lukier plastyczny jest jednym z lepszych rozwiązań w kwestii przygotowywania ozdób do naszych wypieków. Jego wyjątkowa formuła sprawia, że z łatwością urzeczywistnimy pomysł, który w początkowym etapie jest jedynie wytworem wyobraźni.

W naszej ofercie można znaleźć lukry plastyczne w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Nawet najbardziej wymagające projekty uda się zrealizować korzystając z wielobarwnej masy cukrowej. Ułatwieniem dla klientów jest również dostępność produktów w kilku opcjach rozmiaru – od 100g do nawet 5kg. Dla niezdecydowanych odnośnie kolorystyki przygotowaliśmy miks kilku najbardziej podstawowych barw.

Dekoracje z masy cukrowej nawet najzwyklejsze ciasto są w stanie przemienić w niepowtarzalną ucztę dla kubeczków smakowych i oczu. Dzięki ozdobom nasze wypieki wyróżnią się na tle innych i wszystkim na długo zapadną w pamięć.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów