Wczytuję dane...

Opakowania

Posiadamy szeroki wybór opakowań na wypieki wszelkiego rodzaju o różnych kształtach i rozmiarach. Znajdziecie tu pudełka na torty, opakowania na babeczki, ciasta czy ciasteczka a nawet specjalne pojemniki na makaroniki. Opakowania papierowe są idealne do przechowywania i prezentacji ciast czy babeczek. Wykonane z wysokiej jakości papieru, który jest bezpieczny dla żywności i łatwy w użyciu.
Opakowania tekturowe są bardziej wytrzymałe i nadają się do przenoszenia większych wypieków, takich jak np: torty. Pomogą ci w bezpiecznym transporcie i przechowywaniu. Nasze opakowania są solidne i łatwe w złożeniu.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, do wyboru mamy pudełka zarówno z rączką jak i bez. Niektóre pojemniki posiadają u góry przeźroczystą, wytrzymałą folie, aby wasze wypieki prezentowały się jeszcze lepiej. Jeżeli poszukujecie bardziej trwałych rozwiązań, oferujemy również opakowania wielorazowe. Doskonałe do transportu, przechowywania i prezentacji wypieków. Wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz łatwe w czyszczeniu. Nasze opakowania to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu stworzysz niezapomniane prezentacje swoich deserów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów