Wczytuję dane...

Tylki, Worki, Szpryce

Oferujemy szeroki wybór tylek, które są niezbędnym narzędziem dla każdego cukiernika. Nasze tylki zrobione są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje trwałość i precyzję podczas nakładania kremów. Dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, umożliwiają one tworzenie różnorodnych wzorów i zdobień, które sprawią, że twoje wypieki będą imponujące.

W naszym sklepie znajdziesz również szeroki wybór worków cukierniczych z różnych materiałów. Wykonane z wytrzymałego tworzywa, sprawnie radzą sobie z różnymi rodzajami kremów i nadzienia dostępne w różnych rozmiarach, idealnie dopasowują się do Twoich potrzeb.
Szpryce są koniecznym elementem zestawu każdego pasjonata pieczenia. Nasze szpryce są ergonomiczne, łatwe w użyciu i zapewniają precyzyjne dozowanie mas, kremów i czekolady.

Szpryce w naszym sklepie posiadają wymienne końcówki o różnych średnicach otworów i kształtach, dzięki nim stworzysz wymyślne wzory i zdobienia. znajdziecie u nas także adaptery i łączniki, które są niezastąpione przy korzystaniu z większej ilości tylek jednocześnie, umożliwiają łatwe i szybkie zmienienie ich w trakcie dekorowania. Gwarantują stabilne połączenie miedzy workiem a tylką. Wykonane z wytrzymałego materiału, lekkie i łatwe w czyszczeniu. Odkryj nieskończone możliwości jakie daje nam sztuka cukiernicza. Bądź kreatywny, eksperymentuj i ciesz się wspaniałymi dekoracjami jakie stworzysz.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów