Wczytuję dane...
Model: M-250/Z
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5901780808778

Lukier plastyczny (masa cukrowa) o charakterystycznym lekko migdałowym zapachu oraz jednolitych, intensywnych kolorach.

Przeznaczony jest do powlekania tortów i ciast, dekorowania ciasteczek, pierników i muffinów. Nadaje się również do modelowania figurek i tworzenia jadalnych dekoracji.

Gęstością przypomina modelinę, jest elastyczny, dobrze się wałkuje i wycina. Powierzchnia lukru obsycha równomiernie, co ułatwia jej dalsze dekorowanie (wewnątrz masa pozostaje miękka i delikatna).

Sposób użycia:

Lukier po wyjęciu z folii należy wyrobić ręcznie. W przypadku gdy jest on zbyt twardy i kruchy, zalecamy lekko zwilżyć dłonie wodą i dopiero wtedy przerobić masę. Czynność tę należy powtarzać do momentu uzyskania pożądanej plastyczności. Gdy lukier jest zbyt miękki, można go zagnieść z przesianym cukrem pudrem lub mąką ziemniaczaną.

W celu obłożenia ciasta, masę cukrową należy rozwałkować na grubość ok. 3 mm. Do powleczenia tortu o średnicy 24 cm wystarcza około 500 - 750g lukru (w zależności od grubości na jaką go rozwałkujemy).

Zasady przechowywania:

Jeżeli użyto tylko część produktu, pozostałość należy szczelnie owinąć folią spożywczą aby zapobiec jego wyschnięciu. Tak zapakowany lukier można zamrozić i przechowywać przez kilka miesięcy.

Producent: HOKUS

Lukier pakowany jest próżniowo, dzięki czemu długo zachowuje świeżość i swoje właściwości.

UWAGA! Na tej aukcji:

Gramatura: 250g

Kolor: zielony

(Kolory lukrów mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na zdjęciu.)

Cena za opakowanie (250g) lukru w jednym kolorze.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...