O Nas

Witamy w GaleriCukiernika.pl miejscu gdzie znajdą Państwo szeroki wybór artykułów do dekoracji cukierniczych.

W naszej ofercie znajdują się dekoracje z cukru własnej produkcji takie jak: róże, kwiaty i listki oraz dekoracje okolicznościowe na wesela, chrzty, komunie, rocznice, Boże Narodzenie czy Wielkanoc, ale także inne okazje jak Wieczór Kawalerski lub Panieński, urodziny, kinder  bal, Dzień Dziadka i Babci, Dzień Mamy, Walentynki, Halloween itd. Oferujemy również elementy do produkcji i dekoracji wyrobów cukierniczych jak figurki, barwniki, lukier plastyczny, świece, perełki, maczki i wiele, wiele innych.
Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty cechowała delikatność, subtelność i wysoka jakość. Nasze wyroby wykonywane są ręcznie co pozwala na osiągnięcie maksymalnych walorów estetycznych.

Wszystkie nasze produkty wykonywane są w pracowni, która jest pod stałą kopntrolą Sanepidu.

Zarówno produkty naszej produkcji, jak i importowane, posiadają wszelkie konieczne atesty krajowe i unijne, dopuszczające do kontaktu z żywnością.

Oprócz produktów naszej produkcji, oferujemy również artykuły innych producentów oraz importowane. Jesteśmy przedstawicielem takich firm jak: Modecor, Kardasis, Staedter, Thermohauser, Wilton, PME oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce brokatu jadalnego Magic Sparkles.

Zapraszamy również do naszych sklepów stacjonarnych, w których oferujemy ten sam asortyment co w sklepie internetowym oraz można odebrać zamówione produkty. Sklepy mieszczą się w Krakowie oraz Brzesku. A niebawem również w innych lokalizacjach.